- -25%
Синтетична пухенка - Trangoworld - Jacket Men TRX2 Prima Evo - Caviar
TrangoworldТова високотехнологично яке е разработено за алпинисти, катерачи и ски туристи, които се нуждаят от леко, защитно и термично ефективно оборудване. Изработено е от Pertex® Quantum — изключително лек и здрав материал — и е изолирано с PrimaLoft® Gold, най-високия стандарт при синтетичните изолации, запазващ до 96% от топлината дори при намокряне.
Якето предлага отлична изолация, водоотблъскваща PFC-free защита и свободa на движение благодарение на еластичните подмишечни панели. Качулката е фиксирана, съвместима с каска и с двойна регулация. Маншетите са еластични, подгъвът се регулира с шнур, а джобовете – външни и вътрешни – осигуряват сигурно съхранение. Може да се прибира в собствен джоб за лесно транспортиране. Сертификацията bluesign® гарантира безопасно и устойчиво производство.
Този продукт можете да намерите в:
- Стената Център
TRX2 PRIMA EVO
СИНТЕТИЧНА ПУХЕНКА
Това високотехнологично яке е разработено за алпинисти, катерачи и ски туристи, които се нуждаят от леко, защитно и термично ефективно оборудване. Изработено е от Pertex® Quantum — изключително лек и здрав материал — и е изолирано с PrimaLoft® Gold, най-високия стандарт при синтетичните изолации, запазващ до 96% от топлината дори при намокряне.
Якето предлага отлична изолация, водоотблъскваща PFC-free защита и свободa на движение благодарение на еластичните подмишечни панели. Качулката е фиксирана, съвместима с каска и с двойна регулация. Маншетите са еластични, подгъвът се регулира с шнур, а джобовете – външни и вътрешни – осигуряват сигурно съхранение. Може да се прибира в собствен джоб за лесно транспортиране. Сертификацията bluesign® гарантира безопасно и устойчиво производство.
Характеристики:
-
Изолация PrimaLoft® Gold – топло и при мокри условия
-
Pertex® Quantum външен слой – лек, здрав, ветроустойчив
-
PFC-free водоотблъскваща обработка
-
Фиксирана качулка с двойна регулация, съвместима с каска
-
Еластични маншети и регулируем подгъв
-
Еластични панели под мишниците за свобода на движение
-
Джобове: 2 външни за ръце, 1 вътрешен, 1 джоб за прибиране
-
Леко и пакуемо – удобно за транспортиране
-
Подходящо като втори слой или външен слой
Спецификации:
-
Тегло: 460 g
-
Изолация: PrimaLoft® Gold
-
Материя: Pertex® Quantum
-
Сертификации: bluesign®, PFC-free
-
Предназначение: алпинизъм, катерене, ски туринг
Материали:
Pertex® Quantum е лек и здрав материал, който осигурява значително намаляване на теглото, без да се жертва устойчивостта и защитата от износване.
Техническа спецификация:
-
Състав: 100% полиамид (найлон)
-
Тегло: < 35 g/m²
-
Въздухопропускливост: 1.0 cc (max)
Основни свойства:
-
Свръхлек
-
Оптимално съотношение здравина/тегло
-
Ветроустойчив
-
Водоустойчив
PrimaLoft® Gold изолация:
-
Най-високият стандарт при синтетичните изолации
-
Микрофибрите задържат топлината изключително ефективно
-
Запазва 96% от топлината дори когато е мокра
-
Отлична термична ефективност в екстремни условия
-
Дишаща, компресируема и мека
-
Идеална за ски, алпинизъм, катерене, зимни активности
Грижа:
-
Машинно пране на 30°C
-
Да не се суши в сушилня
-
Да не се глади
-
Без избелване
-
Без химическо чистене
- Цвят по каталог
- Caviar
- Цвят
- Черен
- Гаранция
- 2 години
- Произход
- Виетнам
- Вносител
- СТЕНАТА 1997 ЕООД
- Продуктов код
- PC010182
- Състав
- Синтетични материали
- Колекция
- TRX2
- Пол
- Мъжки
- Облекло външен материал
- Pertex Quantum
- Облекло размер
- M
- Облекло мембрана
- Primaloft Gold
В следната категория има още 6 продукта: